Збірна України з футболу – володар Кубка Кіпру-2011

Основний час матчу завершився з рахунком 1:1. Шведи відкрили рахунок на 7-ій хвилині – Ларссон у боротьбі з Кучером розстріляв ворота і рахунок став 0:1, інформує prosport.tsn.ua.

Через 12 хвилин українці зрівняли рахунок. Девіч вийшов сам-на-сам з Ісакссоном і шведський воротар збив нападника «Металіста». Сам постраждалий чітко реалізував 11-метровий – 1:1.

Після цього шведи взяли гру під контроль і до кінця першого тайму Шовковський відбив складні удари Челльстрема і Елмандера.

З перших хвилин другого тайму збірна України була вимушена, в основному, займатися оборонними діями. На 55-ій хвилині Елмандер виграв боротьбу на другому поверсі, але відправив м’яч над поперечиною.

Гру збірна Україна вирівняла ближче середини другого тайму, але небезпеки біля воріт Ісакссона не було.

Заключні хвилини гри пройшли за переваги шведів, але скандинави не змогли пробитися до воріт Шовковського.

Доля переможця Кубка Кіпру-2011 визначалася в серії пенальті. І знову одним з героїв серії став Шовковський. Сашко парирував останній 11-метровий.