Джессіка Пільц і Яннік Флоє - переможці престижного скелелазного турніру "Rock Master 2024"

Джессіка Пільц (Jessica Pilz), та Яннік Флоє (Yannik Flohé) - переможці престижного скелелазного турніру "Rock Master 2024"

14 вересня в італійському місті Арко відбувся щорічний, 37-й скелелазний фестиваль Rock Master.

"ROCK MASTER" - це найпопулярніші, наймасовіші та найпрестижніші скелелазні змагання у світі. Кожного разу фестивать проводиться з вражаючим розмахом.
Участь у турнирі традиційно приймають лише спеціально запрошені скелелази з числа найсильніших у світі.

Цього року фестиваль відбувся в повному форматі:, де окрім швидкісної дуелі з дисципліни трудність був ще й турнір формату "нокаут" з боудерингу.

Джессіка Пільц (Jessica Pilz) на турнирі "Rock Master 2024"

Переможцями цього сезону стали австрійка Джессіка Пільц (Jessica Pilz), бронзова призерка минулих Олімпійських Ігор у Парижі та німець Яннік Флоє (Yannik Flohé).

Несподівано, фаворіт змагань, чех Адам Ондра, що сім разів перемагав на цьому турнирі, не впорався з "стоп-кнопкою" на ТОПі маршруту складності і опинився на загальному четвертому місці (за підсумков балів у боулдерингу та трудності).
Проте, не тільки Адам, а багато й інших спортсменів робили прикрі помилки на турнирі

Головна сцена фестивалю ROCK MASTER

Джессіка вже вдруге стає переможницею турніру, у 2022 році вона розділила перемогу з південнокорейською спортсменкою Со Чхэ Хьон (Seo Chae-hyun).
У цьому році вона здобула головний трофей самостійно: була кращою як у трудності так і у боулдерінгу.

Яннік Флоє (Yannik Flohé)  на турнирі "Rock Master 2024"
Яннік Флоє (Yannik Flohé) на турнирі "Rock Master 2024"

Виступ Янніка був не таким ідеальним, як у випадку з Пільц, але німець виграв боулдеринг та посів третє місце в дуелі у дисципліні трудність (найкращим тут був італієць Філіп Шенк ) і забезпечив собі перший у своїй кар'єрі титул Rock Master.

Результати Rock Master 2024

1 місце: Яннік Флоє (Yannik Flohé), Німеччина та Джессіка Пільц (Jessica Pilz), Австрія
2 місце: Ганнес ван Дуйсе (Hannes van Duysen), Бельгія та Каміла Мороні (Camilla Moroni), Італія
3 місце: Філіп Шенк (Filip Schenk), Італія та Сара Копар (Sara Copar), Словенія