Історична «бронза» з чемпіонату світу

Лише тиждень минув, коли ми раділи першому подіуму юної фрістайлістки Ольги Волкової на етапі Кубка світу, і ось миколаївська спортсменка знову дарує нам привід для гордості за неї.
На чемпіонаті світу в Дір-Веллі (США) наша співвітчизниця в акробатиці піднялася на третю сходинку п'єдесталу і здобула першу нагороду на світовій першості за всю історію незалежної України.
Після першого стрибка Ольга йшла 5-ю, саме другий стрибок став вирішальним і розставив все на свої місця. 178.59 балів цей результат й приносить бронзову нагороду чемпіонату світу з фрістайлу Ользі Волковій.
Чемпіонкою світу стала Шуан Ченг з Китаю (188.4), «срібло» у її співвітчизниці Ментао Ксю (188.23).
Ще дві українки Ольга Полюк та Надія Діденко завершили змагання на 8-му та 14-му місцях відповідно.
У змаганнях серед чоловіків наші спортсмени показали такі результати: Олександр Абраменко — 7-й, Станіслав Кравчук — 9-й, Енвер Аблаєв — 10-й.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Ольгу Волкову із здобуттям бронзової нагороди й побажав і надалі високо тримати підняту планку.