Сергій Лебідь - найкращий легкоатлет Європи в грудні-2010

Європейська асоціація легкої атлетики (EAA) назвала імена найкращих спортсменів Європи останнього місяця 2010 року. Ними стали українець Сергій Лебідь і Джесіка Аугушту з Португалії. Лебідь випередив у голосуванні Мо Фараха з Великобританії та росіянина Валерія Борчина.

Нагадаємо, в грудні Сергій виграв XVII чемпіонат Європи з кросу в Альбуфейрі. Сергій - єдиний спортсмен, який взяв участь у всіх без винятку турнірах цього чемпіонату і завоював "золото" вже вдев'яте.

За нього на офіційному сайті Європейської асоціації проголосувало понад 40 відсотків прихильників легкої атлетики.

Нагадаємо, що Сергій є найтитулованішим європейцем у своєму виді спорту. Він багаторазовий чемпіон України з бігу на 5000 і 3000 метрів, 9-разовий чемпіон Європи з кросу, 3-разовий переможець Всесвітніх студентських ігор. Сергій Лебідь став срібним призером чемпіонату світу з кросу - на таку висоту не зміг піднятися жоден європейський бігун, бо в цьому виді спорту традиційно лідирують африканці.