Українські дівчата здобули срібло та бронзу молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння

Рафаель Казбекова посіла друге місце; Анастасія Лукашина посіла третє місце. Фото ROMY STREIT

З 21-го по 22-ге вересня у швейцарському місті Остермундіген пройшов фінальний етап Молодіжного Континентального Кубку Європи зі скелелазіня у дисципліні трудність 2024 року.

Від України на ці змагання поїхало 6 спортсменів, та три з них потрапили до фіналу, та дві дівчини отримали призові місця! Ми дуже вітаємо спортсменів з таким гарним результатом!

У групі U16 Рафаель Казбекова (м. Дніпро) та Єва Стенкова (м. Нікополь) пройшли кваліфікацію, зайнявши 3-те та 6-те місце відповідно.
У фіналі Єва залишилась на своїй позиції, а Рафаель посіла друге місце на пʼєдесталі!

Від групи U18 кваліфікацію пройшла Анастасія Лукашина (м.Українка, Київска область), зайнявши 9-те місце. У фіналі Анастасія покращила свій результат, зайняв третє місце!
Для Анастасії це перша медаль турнирів світового та континентального рівнів!