Скелелазка з Краматорська Анастасія Кобець - срібна призерка молодіжного Чемпіонату Світу 2024!

Анастасія Кобець на молодіжному Чемпіонаті Світу 2024. Фото IFSC

У китайському місті Гуйян триває молодіжний Чемпіонат Світу 2024 року
Як ми повідомляли раніше, серед сотні спортсменів з усього світу, у Китаї змагатимуться й 15 представників молодіжної збірної України

Перший раунд змагать відбувався у дисципліні трудність, де найвищої позиції досягла спортсменка з Краматорська - Анастасія Кобець

Виступаючи в групі юніори (U20), Анастасія відмінно завершила кваліфікаційний етап, вийшовши до півфіналу з першого місця, залишивши позаду 46 суперниць!
У півфілалі вона поступилася першим місцем словенці Розі Рекар (Rosa Rekar), проте без проблем вийшла до півфіналу з другого місця.
Фінал змагань завершився аналогічним результатом - Анастася Кобець посіла друге місце, поступившись золотою медаллю Розі Рекар.

Анастасія Кобець - срібна призерка молодіжного Чемпіонату світу зі скелелазіння 2024 (дисципліна трудність). Фото IFSC

Також слід відмітити, що дуже близькою до подіуму була й дніпрянка Рафаель Казбекова, яка, виступаючи у своїй віковій групі (Група В / U16) посіла загальне 5 місце, поступившись суперницям, які у фіналі досягли ТОПу траси.
Рафаель в фіналі також досягла ТОПу, проте судді змагань не зарахували їй останню відтяжку....

У цій же групі 24 місце посіла Єва Стенкова (м. Нікополь), завершивши виступ на етапі півфіналів.
Демід Пічка (м. Кременчуг) посів 39 місце, завершивши виступ на етапі кваліфікація.
Також, у своїй віковій групі (група юніори / U20) Максим Внуков (м. Харків) посів 39 місце, завершивши виступ на етапі кваліфікація.

Наступним раундом змагань у Китаї буде дисципліна боуледринг, фінал якої відбудеться 27 серпня.