Париж 2024: Індонезія отримує золоту медаль зі скелелазіння а Семюель Вотсон встановлює новий світовий рекорд!

Сьогодні, 8 серпня у Парижі відбувся четвертий день олімпійських змагань зі скелелазіння.

Жінки змагалися у дисципліні трудність (півфінал) за вихід у фінал двоборства а чоловіки змагалися у фінальниому етапі за медалі у дисципліні швидкість.

Серед учасників цього дня була й представниця України, дніпрянка Євгенія Казбекова.
Нагадаємо, що Євгенія два дні тому у півфіналі з дисципліні боулдеринг (кваліфікаційний відбір) посіла загальне 14 місце.

Янья Гарнбрет (Janja Garnbret)

У сьогодняшньому півфінальному раунді у дисципліні трудність дніпрянка також посіла загальне 14 місце і завершила змагання на 15 місці у двоборстві (враховуючи результати боулдерингу та трудності).

Після півфіналу у трудності перше місце беззаперечно займає словенка Янья Гарнбрет (Janja Garnbret), головна претендентка на золоту медаль Олімпіади.
Вона єдина з жінок, яка змогла пройти всі 4 боулдерингові проблеми та одна з двох спортсменок, які дісталися ТОПу у трудності.

Отже, у фіналі жіночих змагань, які відбудуться 10 серпня, у двоборстві ми побачимо вісім спортсменок, які пройшли кваліфікації у боулдерингу та трудності:

У дисципліні швидкість сьогодні розігрувався другий комплект медалей (вчора медалі отримали у дисципліні швидкість жінки)

Золото змагань здобув індонезієць, екс-рекордсмен світу, Веддрік Леонардо (Veddriq Leonardo).
Срібло у китайського спортсмена Ву Пена (Wu Peng)
Бронзову медаль отримав американець Семюел Вотсон (Samuel Watson).

Веддрік Леонардо (Veddriq Leonardo) - золотий призер Олімпіади у Парижі

І саме Семюель продемонстрував неймовірний забіг, встановивши новий світовий рекорд у боротьбі за третє місце: 4,74 секунди!
Зазначимо, що тим самим американець поліпшив свій минулий світовий рекорд, що був встановлений 6 серпня з часом 4,75 секунд!

Тим часом золотий призер олімпіади у спринті біг не менш блискуче. Час індонезійця покращувався від раунду до раунду – 4,88 у чвертьфіналі, 4,77 у півфіналі і, нарешті, 4,74 у фіналі. Кілька днів тому цей результат був світовим рекордом, тепер став другим найкращим результатом у світі і, звичайно, особистим рекордом Веддріка Леонардо.