Останні новини

Представляем участников Nemirroff 2010

1856

Следующим членом польской сборной на ежегодном международном Кубке мира профессионалов по армрестлингу - Nemiroff World Cup 2010 является спортсмен и тренер MCKiS Tytan Явожно - Мариуш Гроховски

Студенти НУВГП продемонстрували хорошу підготовку і завоювали чимало призових місць

4966

У Севастополі студенти з Національного університету водного господарства та природокористування помірялися силами з провідними спортсменами країни на Кубку України з армспорту

Кубок України 2010

3358

Команда Хмельницької області з арспорту прийняла участь у 10-му Кубку України з армспорту

Знаменитый культурист Анатолий Кудлай завтра в Харькове покажет свои бицепсы

4312

Показательные выступления 14-кратного чемпиона Украины, абсолютного чемпиона Европы и мира пройдут в рамках чемпионата по бодибилдингу, бодифитнесу и фитнесу, который пройдет в г. Харькове

Прес-конференція Національного олімпійського комітету України

1823

Присвячена нагородженню “Найкращого спортсмена вересня” за версією НОК України – срібного призера чемпіонату світу з важкої атлетики Артема Іванова, а також Михайла Заргаряна, визнаного найкращим тренером місяця

Кубок Донбасса по культуризму

7601

Город Перевальск принимал кубок Донбасса по культуризму. Цель мероприятия – популяризация культуризма, – поделился один из организаторов, Павел Жудин

Нащадки Кротона

1615

У загальнокомандному заліку перше місце вибороли гирьовики з міста над Рікою та Ужгородщини, друге – м. Берегова, Міжгірського району та нащадки Кротона з Іршавщини, третє – представники Мукачівського та Хустського районів