Українці «настрибали» 5-ть нагород

Не дивлячись на те, що на календарі зима і правлять бал представники зимових видів спорту, наші літні олімпійці починають свої сезони досить успішно.
Перший етап Гран-прі для стрибунів у воду проходив у Мадриді (Іспанія). Украінці повертаються додому з 5-ма нагородами — 1-ю золотою та 4-ма бронзовими медалями.
Бронзовий призер Олімпійських ігор Ілля Кваша завоював «золото» в індивідуальних стрибках з 3-х метрового трампліну. Набравши у сумі 497.00 балів українець випередив найближчих конкурентів — Лі Шісіна з Китаю (483,35 ) та Сезара Кастро з Бразилії (469,45).
Підтвердив Ілля свій клас разом і з Олексієм Пригоровим у синхронних стрибках з 3-х метрового трампліна. Як і на Олімпіаді в Пекіні хлопці посіли 3-є місце (415.08).
Не менш вдало виступив і Олександр Бондар, який у стрибках з вишки став бронзовим призером змагань (500,60). Перші дві сходини п'єдесталу посіли представники Китаю — Цао Юань (576,30) та Чжоу Люсінь (538,05).
Наші дуети Юлія Прокопчук – Аліна Чапленко (вишка 10м) та Олена Федорова – Анна Письменська (трамплін 3м) піднімаються на третю сходинку п'єдесталу.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав спортсменів з успішним початком сезону й побажав спортивної вдачі на подальших стартах.