fhu.com.ua
Словаччина – Україна – 1:6 (0:1; 1:2; 0:3)

5 січня 2011 року, 16:00. Льодовий палац, 1800 глядачів.

Судді: Я. Завгородній, В. Жук, А. Яварчук.

Україна: Напненко (Бруль, 41:23). Бернацький – Дворецький, Юрченко – Бичков, Торяник – Садій, Мажугін, Грицай. Синьков – Фадєєв – Підгурський, Ісаєв – Сиченко – Стрєлков, Ларіонов – Супрун – Сидоров, Левцов, Казіміров.

Голи: 0:1. Супрун (Ларіонов, 8:58), 0:2. Фадєєв (Підгурський, Дворецький, 15:47), 1:2. Крайнак (16:31 – ш.к.), 1:3. Супрун (Садій, 29:59), 1:4. Дворецький (Синьков, 34:17), 1:5. Ісаєв (Юрченко, 34:40), 1:6. Стрєлков (40:12).

Нереалізовані штрафні кидки: Пйонтек (37:10) – Торяник (23:37), Ларіонов (35:38)

Другий ігровий день на 7-му Різдвяному турнірі на приз Президента Республіки Білорусь подарував українській команді перемогу. У надзвичайно непростому матчі підопічні Павла Міхоніка переграли команду Словаччини.

З першої до останньої секунди на льоду точилася запекла боротьба. Номінальні господарі, у складі яких грало чимало колишніх гравців збірних Чехословаччини та Словаччини, віддали українцям ініціативу, проводячи гострі контратаки. Перші дві 15-хвилинки команди грали абсолютно нерівних. Невеличка перевага українців за моментами відображалась і на табло. В такій ситуації шайба Сергія Супруна (момент на фото) за секунду до завершення другого періоду стала надзвичайно важливою.

Остаточно схилити шальки терезів на власну користь нашій команді вдалося лише в другій половині заключного періоду. Підопічні Роберта Штеффека почали застосовувати пресинг по всьому майданчику, оголивши тим самим власні захисні редути. Саме ці прогалини у захисті суперника використали наші хокеїсти, завершивши матч крупною перемогою.

Завтра українці проведуть свій заключний матч у групі. Суперником нашої команди буде збірна Швейцарії, яка у напруженій боротьбі поступилась сьогодні команді Росії. Перемога дозволить команді Павла Міхоніка поборотись за бронзовий кубок.