XVI тур: підсумки

«Компаньон-Нафтогаз» - «Сокіл» - 5:3 (0:0; 4:1; 1:2)

Зірки матчу: Євген Напненко (К), Микола Сидоров (К) – Єгор Єгоров (С)

Василь Бобровников («Сокіл»):
Для того, щоб перемагати, потрібно реалізовувати свої моменти. По самовіддачі до гравців у мене претензій немає, але до їх техніко-тактичних дій – є. Пропущені протягом шести хвилин чотири шайби вирішили долю матчу. Мабуть, гравців розхолодив перший період, в якому ми володіли помітною перевагою над суперником. В третьому періоді нам не вистачило свіжості, адже весь матч ми грали в дві ланки. Могли зачепитись за результат за рахунку 2:5, коли володіли подвійною чисельною перевагою, проте гравцям не вдалося виконати завдання.

Прихильників хокею хочу поздоровити з Новим роком і побажати здоров’я та життєвих благ. Приходьте на матчі нашої команди, а ми постараємось не засмучувати своїх прихильників в 2011 році.

Іван Беневельський(«Компаньон-Нафтогаз»):
Почали матч дуже обережно, адже часто цього сезону наші помилки в першому періоді призводили до того, що пропускали багато шайб і не могли наздогнати суперника. В другому періоді продемонстрували ту гру, до якої ми прагнемо – швидкий перехід від оборони до атаки. Гол на останніх секундах періоду в наші ворота повернув матчу інтригу, через що заключний ігровий відрізок пройшов нервово. Але ми контролювали хід матчу і заслужено перемогли.

Прихильникам хокею хочу побажати у новому році здійснення своїх бажань і щоб наш хокей частіше їх радував.

«Донбас» - ХК «Харків» 4:2 (3:0; 0:2; 1:0)

Зірки матчу: Дмитро Толкунов (Д), Сергій Бабинець (Д) – Володимир Ткаченко (Х)

Олександр Кобиков (ХК «Харків»):
Гра вийшла хорошою. Глядачі були в напрузі від першої до останньої секунди матчу. Прикро, що в першому періоді пропустили три шайби, з яких дві – в меншості. В другому періоді почали грати в свою гру. Десь суперник призупинився і ми скоротили розрив до мінімуму. Але велика кількість вилучень у складі нашої команди зрештою позначилась на результаті матчу. Я задоволений змістом гри – установку на матч команда виконала. Гравці повністю виклались на льоду.

Поздоровляю всіх з наступаючим Новим Роком! Гравцям і тренерам – здоров’я та терпіння; вболівальникам – вірити та щиро підтримувати свої улюблені команди, адже ми граємо для них. Бажаю, щоб все хороше перейшло в 2011 рік, а все погане залишилось в році, що минає.

Олександр Куликов («Донбас»):
В матчі зустрілись дві найсильніші команди чемпіонату. Харків’яни – дуже хороша команда, яку обіграти зовсім непросто. Початок матчу був за нами, але в другому періоді ми розслабились і дозволили супернику закинути дві шайби. В заключній 20-хвилинці попросив гравців зіграти уважніше і грамотніше. Радий, що останній матч 2010 року вдалося довести до перемоги.

Хочу поздоровити всіх любителів хокею з Новим 2011 Роком! Нам дуже приємно, коли на наші матчі приходить багато вболівальників. Ми постараємось приносити їм радість і виправдати їх сподівання і в новому році.