Спортсмен із Тернопільщини виборов три золоті медалі

На чемпіонат світу з гирьового спорту, який проходив в Італії з 5 по 8 листопада, спортсмен із Збаража виборов три золоті медалі.

У всіх вікових групах серед чоловіків і жінок в командному заліку Україна отримала перемогу, повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

Серед спортсменів, які зробили найбільший вклад в загальну перемогу, був викладач фізичного виховання ПТУ № 25 м. Збаража, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту Петро Багрій.
У ваговій категорії понад 90 кг і віковій групі 50-54 роки він зумів показати максимальний результат, вибороти три золоті медалі і встановити рекорд світу.

Це вже п’ятий чемпіонський титул нашого земляка, у тому числі двічі чемпіона світу серед ветеранів. Не відстають від свого тренера і учні училища.

Герас Микола виконав норму майстра спорту, став чемпіоном України, дворазовим призером чемпіонату світу серед юнаків. Ірина Бабич – кандидат в майстри спорту з гирьового спорту. П’ять разів стала призеркою чемпіонатів, кубків України і Всеукраїнських турнірів, а команда цього професійно-технічного навчального закладу, виступаючи на Всеукраїнських сільських іграх, виборола загальнокомандне третє місце.