Кубок світу зі сноубордингу. Українці поки поза фіналами.

У неділю, 10 жовтня розпочався сезон Кубка світу FIS зі сноубордингу. Традиційно першими змаганнями сезону стали змагання у критому лижному комплексі Ландграфа SnowWorld Landgraaf (Нідерланди). Перші нагороди нового сезону у паралельному слаломі виграли росіянка Катерина Тугедешева та австрієць Андреас Промеггер. У фінальному заїзді уродженка Таштаголу обігнала австрійську надію Хайді Нойрурер. А компанію на подіумі чемпіонці склала товаришка по команді Алена Заварзіна, що у напруженій боротьбі малого фіналу майже на 0,5 секунди випередила діючу чемпіонку світу Френці Мегерт-Колі (Швейцарія).

У чоловіків Андреас Промеггер святкував свою четверту перемогу на етапі Кубка світу FIS. Уродженець Південного Тиролю не залишив жодного шансу італійцю Роланду Фішналеру, з яким змагався у великому фіналі. Бронзову нагороду виборов інший представник Італії Аарон Марч. Словенець Рок Фландер фінішував четвертим.

На жаль, представники України до фінальних заїздів не потрапили. Лідерка жіночої команди Аннамарі Чудак завершила змагання на 17 місці, лише на 0,29 секунди "запізнившись" до потрапляння у фінали. Ольга Федак фінішувала 45ю. Єдиний представник чоловіків Йосип Пеняк отримав дискваліфікацію у першій спробі.

Наступні етапи Кубка світу відбудуться через два місяці. У грудні, 10 та 11, спеціалісти у паралельних дисциплінах знову зустрінуться, щоб продемонструвати відкарбовані навички та майстерність у паралельному гіганті та слаломі на трасах італійського Лімоне Пьємонте.