Фінал XVII сільських спортивних ігор

У неділю, 5 вересня у містечку Городня відбудуться фінальні змагання XVII сільських спортивних ігор Чернігівщини, що проводяться в області Фізкультурно-спортивним товариством «Колос».

На городнянському районному стадіоні „Колос” переможці попередніх етапів змагань виборюватимуть першість з багатьох видів спорту. Зокрема, відбудуться змагання з гирьового спорту, перетягування канату тощо.

Минулого року переможцями сільських спортивних ігор стали спортсмени з Ічнянщини, друге та третє місце посіли відповідно атлети з Куликівського та Ніжинського районів. Хто переможе цього року, стане відомо у неділю.

Сімнадцяті сільські спортивні ігри стартували з початком літа і тривали практично три місяці. За цей період в змаганнях взяли участь близько тридцяти тисяч осіб.

Довідка: Обласна організація фізкультурно-спортивного товариства „Колос”, яке в жовтні цього ороку святкуватиме 60-річчя з дня утворення, налічує 338 спортивних клубів, 248 фізкультурних колективів підприємств та організацій, 12 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких займаються спортом майже 3 тисячі учнів з 16 видів спорту під керівництвом 119 тренерів.