ВОП проводить ІV Кубок України

14-17 жовтня 2010 року в м. Белгород-Дністровський Одеської області відбудеться ІV Кубок України Всеукраїнської Організації пауерліфтингу (ВОП) з пауерліфтингу та жиму лежачи.

Кубок проводиться з метою: подальшого розвитку пауерліфтингу та жиму лежачи в Україні;здобуття атлетами досвіду участі у Всеукраїнських змаганнях; розвитку пауерліфтингу та жиму лежачи без екіпірувального та екіпірувального напрямків; популяризації пауерліфтингу, жиму лежачи та залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом; з метою формування збірних команд для участі в міжнародних змаганнях; встановлення рекордів України, Європи, Світу.

Керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється Всеукраїнською Організацією пауерліфтингу. Безпосереднє проведення змагань покладається на Одеське представництво ВОП та Головну суддівську колегію змагань. Головний суддя змагань – Чередніченко Анатолій Григорович, Головний секретар змагань – Заріпов Рінат Гамірович. Кубок України проводиться за правилами ВОП.

До участі в змаганнях допускаються збірні команди АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя спортсмени яких досягли віку 13 років, що мають спеціальну підготовку, та учасники в особистому заліку. Склад команд не обмежується. Командний залік 6 кращих результатів (у ветеранів 10) за умови виконання: 2-го розряду у юнаків і дівчат 1-го розряду – юніорів і юніорок, КМС у чоловіків та жінок, по факту зайнятих місць у ветеранів. Окремо для чоловіків та жінок.

Спортсмени, які посіли 1—3 місця, нагороджуються медалями та сертифікатами ВОП. Спортсмени, які посіли 1—3 місця в абсолютній першості, нагороджуються сертифікатами та цінними подарунками. Всі учасники, незалежно від зайнятого місця, отримують сертифікати про участь Кубку України ВОП.

В рамках Кубку України ВОП будуть проведенні змагання з «Екстремального жиму», з «Синхронної тяги» та з «Rolling Thunder».