Лілія Проць здобула золото

У рамках відзначення Дня Незалежності України у Миколаєві відбувся Міжнародний турнір "Кубок Незалежності" з пауерліфтингу та жиму лежачи 25-27 серпня. Взяли участь у змаганнях 200 спортсменів з України, Росії, Білорусії, Казахстану, Ірану, Марокко та Німеччини.

Команду Тернополя представляли члени клубу "Спорт - клас" та вихованці клубу за місцем проживання "Джура". Серед жінок у ваговій категорії до 56 кг золото здобула Лілія Проць, а Петраш Людмила – бронзову нагороду. Павло Буць переміг у ваговій категорії до 67,5 кг серед юніорів.

За підсумками змагань Лілія Проць захищатиме честь міста та України у Чемпіонаті світу, який проходитиме 6 - 11 вересня 2010 року в місті Прага (Чехія). А Людмила Петраш і Павло Буць здобули право виступати у Кубку Євразії (жовтень, м. Миколаїв).