Львів’янка Галайджян встановлює особистий рекорд на етапах КС з санного спорту

Львів’янка Марина Галайджян посіла високе одинадцяте місце на етапі Кубка світу з санного спорту в латвійській Сігулді. Це найкращий результат на таких змаганнях. У жінок в суперництві німкень першість дісталася Наталі Гельзенбергер.

Серед чоловіків вперта боротьба розгорнулася між традиційними суперниками Феліксом Льохом з Німеччини та італійцем Арміном Цьоггеллером, інформує noc.lviv.ua. З мінімальною перевагою переміг Льох, здобувши шосту перемогу на етапах цього року. Львів’яни Андрій Кісь (25 час у кожному з двох заїздів) і Андрій Мандзій (27 і 24 час) посіли 25-те і 26-те місця.

Наступний етап Кубка світу стартує 25 лютого в російському Парамоново.

Тим часом наші санкарі змагалися на юніорському чемпіонаті світу в німецькому місті Кьонігзеє. На жаль, збій вже у першому заїзді не дозволив посісти високе місце нашому дуету Антон Дукач-Павло Терновий. Сьомі на розгоні, вони дісталися фінішу 19-ими. А в другій спробі показали 10-ий час, що в підсумку дало їм 15-те місце. Іван Винницький-Олег Фітель показали 13-ий і 14-ий час – дванадцяте місце. А Володимир Бурий і Анатолій Легедза на фініші були 12-им і 15-им – тринадцяте місце у підсумку. Чемпіонство ж дісталося німцям Ніко Гюснеру та Тоні Фьортчу.

Антон Дукач посів 18-те місце в одиночних змаганнях (17 і 19 час), а Олександр Оболончук фінішував 21-им (20 і 23-ий у двох спробах). Чемпіоном світу став росіянин Володимир Пітілімов. У жінок перемогу здобула німкеня Айлен Фріч, а наші Галина Куречко (23 і 30), Олена Стецьків (двічі 27-ма) та Олена Шхумова (29 і 25-ий час в двох спробах) посіли відповідно 26-те, 27-ме та 28-ме місця.